English French German Russian Ukrainian
Tools
Четвер, 02 лип. 2020

Завітайте на віртуальну екскурсію до палацу Кирила Розумовського!

До Дня Конституції України, за сприяння головного редактора всеукраїнської газети «День» Лариси Івшиної, на сайті видання в розділі «Україна incognita» - «Музеї онлайн» побачив світ спільний проект «Дня» та «Гетьманської столиці» - віртуальна екскурсія по палацу гетьмана України Кирила Розумовського в Батурині!
Національний заповідник «Гетьманська столиця» в квітні 2012 року звернувся до Лариси Івшиної з проханням долучитися до участі в патріотичному проекті «Україна Іncognita», з метою формування історичної свідомості Українського народу. Два місяці тривала робота фахівців газети «День» та науковців заповідника з підготовки ролика. Батуринський заповідник став першим музейним закладом Чернігівщини, який представлено на сторінці шанованого видання.

Від всього колективу заповідника щиро вдячні редактору газети «День» Ларисі Івшиній, веб-редактору Артему Жукову, фотографу Ярославу Мізерному за високопрофесійну роботу з популяризації історії України.

Ласкаво запрошуємо вас на «екскурсію» по палацу Кирила Розумовського:

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.