English French German Russian Ukrainian
Tools
Субота, 04 квіт. 2020

На рушничок долі

Весілля – радісна подія в житті кожної людини. Це найсвітліше свято закоханих, молодості та любові. Для молодят весілля - це завжди початок нового етапу життєвого шляху, день народження власної сім'ї. Тому молоді люди намагаються зробити його незабутнім. Пам’ять про це світле свято на все життя  молодятам допомагають зберегти фото- та відеозаписи. Тому для того, щоб знімки передали  настрій та атмосферу в цей щасливий день, для весільної фотозйомки обирають й особливі місця.Так, надзвичайною популярністю серед жителів Чернігівщини та Сумщини користується Батурин. То й не дивно, бо окрім мальовничих краєвидів, безцінних пам’яток історії, архітектури та культури, тут панує особлива аура. Дух колишньої козацької слави та гетьманської величі панує у музеях, огортає скульптурні композиції і бродить батуринськими стежками, якими колись ходили творці нашої державності.

А ще тут живе кохання. Його атмосферу можна відчути всюди: на білих сходах Палацу К.Г. Розумовського, на мосту Цитаделі Батуринської фортеці, і, звичайно в Кочубеївському парку, де  зізнавалися один одному в коханні сивочолий гетьман Іван Мазепа і юна Мотрона Кочубей.  Всі ці об’єкти є місцем паломництва молодят, які приїздять сюди, щоб створити на своїх весільних світлинах неповторну атмосферу свята - першого дня їх щасливого сімейного життя.Зараз багато молодих пар віддають перевагу виїзним церемоніям, які також проводять у Батурині. Особливої чарівності такому дійству надає  відбудована Цитадель – серце гетьманського Батурина. Неповторність краси заплави ріки Сейм, пелюстки троянд, промова обітниць – все це на романтичному тлі фортечних укріплень, гордовитих веж та барокових будівель робить найголовнішу мить у житті особливо неповторною та зворушливою. Багато закоханих молодих людей сказали один одному «так» на території Цитаделі,  і закарбували свою радість одруження у її стінах на весільних світлинах. Влітку, у вихідні, в цьому музейному комплексі можна зустріти до тридцяти пар на день. Багато молодих людей бажають взяти шлюб і у Палаці К.Г. Розумовського. Серед урочистої атмосфери гетьманських зал, під пильним поглядом загадкових античних муз весільна церемонія стає особливо чарівною, а ще такою, яка приємно вразить і назавжди залишиться в пам’яті молодят та їх гостей.
Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» запрошує провести весільну церемонію, відеозйомку та фотосесію  на території музейних об’єктів молодят, які бажають перетворити найголовніше свято у житті на романтичну казку

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.