English French German Russian Ukrainian
Tools
Субота, 04 квіт. 2020

Випускний бал

12 травня 2012 р. вперше на території палацово-паркового ансамблю К.Розумовського відбувся випускний бал для вихованців Батуринської ЗОШ І-ІІІ ст. Теплого травневого вечора зібралися біля палацу Розумовського батьки, вчителі, друзі, працівники заповідника «Гетьманська столиця» і просто односельці, щоб бути присутніми  при цьому хвилюючому дійстві, привітати випускників з святом закінчення середньої школи, благословити їх на майбутні звершення.

Школа випустила 2 класи - 11-А і 11-Б, разом 33 випускники. На високому, святково вбраному ганку палацу відбулося вручення атестатів про закінчення середньої школи, дипломів про закінчення Дитячо-юнацької спортивної школи з легкої атлетики ( 4 учні ) і грамот Батуринської ЗОШ за активну участь у житті  шкільної  Козацької держави (8 учнів).

Розчулювали слова подяки випускників своїм вчителям і батькам, зволожуючи їх очі непроханою сльозою. Цей урочистий вечір, проведений в такому дорогому серцю кожного українця місці назавжди залишиться в пам’яті присутніх, особливо випускників. Ця традиція буде продовжена заповідником  і  надалі.

 

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.