English French German Russian Ukrainian
Tools
Неділя, 29 бер. 2020

Випускний бал

12 травня 2012 р. вперше на території палацово-паркового ансамблю К.Розумовського відбувся випускний бал для вихованців Батуринської ЗОШ І-ІІІ ст. Теплого травневого вечора зібралися біля палацу Розумовського батьки, вчителі, друзі, працівники заповідника «Гетьманська столиця» і просто односельці, щоб бути присутніми  при цьому хвилюючому дійстві, привітати випускників з святом закінчення середньої школи, благословити їх на майбутні звершення.

Школа випустила 2 класи - 11-А і 11-Б, разом 33 випускники. На високому, святково вбраному ганку палацу відбулося вручення атестатів про закінчення середньої школи, дипломів про закінчення Дитячо-юнацької спортивної школи з легкої атлетики ( 4 учні ) і грамот Батуринської ЗОШ за активну участь у житті  шкільної  Козацької держави (8 учнів).

Детальніше...

Ласкаво просимо на Козацьке свято!

За радянських часів, стомившись від першотравневих парадів та листопадових мітингів, спрагла українська душа за давніми традиціями, рідним корінням. Отож на початку дев’яностих в багатьох українських містах і селищах було започатковано нові свята. Не став виключенням і Батурин.
Витоком козацьких свят в Батурині був культурологічний похід „Дзвін-90”, який розпочався 21 липня 1990 року і тривав кілька днів. Влітку 1991 року за ініціативи тепер уже Товариства української мови, Народного Руху та інших патріотичних організацій проводився комплекс заходів під символічною назвою „Козацькими шляхами”. Тоді похід пройшов через міста і села Чернігівщини – Седнів, Березну, Волосківці, Мену, Жовтневе, Сосницю, Новгород- Сіверський, Авдіївку. В Батурин похід прийшов 19 липня і був головною подією походу, його кульмінацією.

Детальніше...

На рушничок долі

Весілля – радісна подія в житті кожної людини. Це найсвітліше свято закоханих, молодості та любові. Для молодят весілля - це завжди початок нового етапу життєвого шляху, день народження власної сім'ї. Тому молоді люди намагаються зробити його незабутнім. Пам’ять про це світле свято на все життя  молодятам допомагають зберегти фото- та відеозаписи. Тому для того, щоб знімки передали  настрій та атмосферу в цей щасливий день, для весільної фотозйомки обирають й особливі місця.Так, надзвичайною популярністю серед жителів Чернігівщини та Сумщини користується Батурин. То й не дивно, бо окрім мальовничих краєвидів, безцінних пам’яток історії, архітектури та культури, тут панує особлива аура. Дух колишньої козацької слави та гетьманської величі панує у музеях, огортає скульптурні композиції і бродить батуринськими стежками, якими колись ходили творці нашої державності.

Детальніше...

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.