English French German Russian Ukrainian
Tools
Середа, 13 лист. 2019

Збережемо нашу історичну спадщину!

    Щорічно 18 квітня з Міжнародним днем пам’яток та визначних місць  в Україні відзначається День пам’яток історії та культури. Завдання цих свят полягає у тому, щоб ще раз нагадати суспільству про збереження та  передачу майбутнім поколінням унікальної культурної спадщини.

    Питанню збереження та популяризації культурної спадщини в Національному заповіднику «Гетьманська столиця» приділяється  значна  увага. Продовжуючи співпрацю з освітніми закладами міста, старшим науковим співробітником  заповідника Наталією Дробязко  була підготована та проведена виховна година “Будинок Генерального суду - архітектурна пам'ятка Батурина” для учнів молодших класів Батуринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Григора Орлика. Школярі поринули у атмосферу історичного минулого, з задоволенням ознайомились  з пам'яткою  архітектури XVІІ століття, а потім  виконали різноманітні творчі завдання.

    З іншою пам’яткою архітектури національного значення ознайомились  вихованці Батуринської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів. Для них була проведена лекція “Палацово-парковий ансамбль Кирила Розумовського в системі палацово-паркових ансамблів Чернігівщини”.  На знак вдячності діти подарували заповіднику подарунок виготовлений власними руками.

 

 

 

 

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.