English French German Russian Ukrainian
Tools
Середа, 13 лист. 2019

Подаруй Гетьманській столиці експонат

    18 квітня 2018 року в Національному заповіднику «Гетьманська столиця» відбувся старт ХV туру щорічної акції «Подаруй Гетьманській столиці експонат».

    Початок Акції ознаменувався щедрими подарунками, що надійшли від жителя м. Київ Генадія Крикливого , який передав до фондової збірки заповідника із власної колекції ґудзик XIX ст. з гербом Кочубеїв, листівку початку ХХ ст. із зображенням маєтку князя В.С. Кочубея у Диканьці та цеглину  із будівлі цього ж маєтку.  Житель м. Ніжин Сергій Зозуля  передав до нашої  колекції  три жорна кінця ХІХ – початку ХХ ст. для ручного млина.

    Метою проведення Акції, яка триватиме до 18 травня 2018 року,  є збір етнографічних матеріалів для формування і поповнення фондової колекції НІКЗ «Гетьманська столиця» для облаштування  типової  української будівлі кінця ХІХ – початку  ХХ століття (побутові речі, твори народно-прикладного мистецтва,  меблі, посуд, одяг,  документи, фото, тощо). Колектив нашого заповідника щиро вдячний за перші подарунки та запрошує небайдужих українців, прихильників збереження історичної спадщини нашого народу  долучитися до участі в Акції.

    Контактні телефони: (04635) 48-2-43,

    Головний зберігач фондів Ірина Матущак.

 

 

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.