English French German Russian Ukrainian
Tools
Середа, 13 лист. 2019

Веселкові барви Великодня у Батурині

    Окрасою Батурина з 2011 року є каплиця Св. Миколая, що розташована по вулиці Гетьманській, поряд з Будинком генерального судді В. Кочубея,  і є дарунком львівської родини  Пащаків Батурину.

    На Великдень каплиця Св. Миколая по-особливому вбрана: око батуринців і гостей міста  милують різноманітні великодні прикраси – писанки, великоднє  дерево та паска, які наповнені духовним змістом та оповиті красою українських традицій. Виготовлені вони дбайливими руками  учнів 4 класу Батуринської ЗОШ І-ІIІ ступенів імені Григора Орлика спільно з співробітниками заповідника «Гетьманська столиця».

    Колектив НІКЗ «Гетьманська столиця» щиро вітає всіх зі Світлим Святом Великодня! Бажаємо всім здоров’я, гармонії, благополуччя, успіхів у добрих справах, миру та спокою у родині та країні!

    Запрошуємо вас до святкової Літургії спільно прославити Христа у молитві у храмі Воскресіння Господнього на території Цитаделі Батуринської фортеці, яку відслужить митрофорний протоієрей Свято-Покровського храму о. Роман   09 квітня о 10.00 год.


 

 

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.