English French German Russian Ukrainian
Tools
Середа, 13 лист. 2019

Спільний медіапроект

    У серпні 2016 року  головним  редактором Чернігівської обласної  газети «Світ – інфо» Петром Антоненком та заповідником «Гетьманська столиця» було започатковано просвітницький медіапроект  «Батурин  - Гетьманська столиця».

    Впродовж двох років існування цього проекту було опубліковано 33 статті науковців заповідника.   Статті були присвячені багатовіковій історії нашого славного міста та знайомили читача з безцінними та унікальними пам'ятками  архітектури, культури і археології, також розповідали про визначних особистостей Батурина, їх життя та діяльність. В публікаціях велика увага була приділена постатям гетьманів Д. Ігнатовича та І. Мазепи, К.Розумовського, родинам Кочубеїв та Розумовських.  Значна частина публікацій була присвячена традиційним ремеслам, промислам, грошовому обігу та торгівлі в Батурині доби Гетьманщини та ін.

    З  опублікованими матеріалами можна ознайомитися не лише у друкованому вигляді, а й на сайті «Світ–інфо» в мережі Інтернет за посиланням: http//svit11.wordpress.com .

    Колектив НІКЗ «Гетьманська столиця» висловлює щиру подяку головному редактору газети  «Світ – інфо» Петру Антоненку за популяризацію історії Батурина, за небайдужість до історичного минулого та висловлює надію на подальшу плідну співпрацю. 

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.