English French German Russian Ukrainian
Tools
Вівторок, 12 лист. 2019

Туристичний форум у Запоріжжі

    16-17 листопада 2017 року в Запоріжжі у Виставковому центрі «Козак Палац» проходив масштабний перший Туристичний Бізнес-форум. У ньому взяла участь делегація з Чернігівщини на чолі з Тетяною Коржинською, завідувачем сектору розвитку туризму комунального закладу Чернігівської обласної Ради, НІКЗ “Гетьманська столиця” представляла Марина Герасько, завідувач відділу науково-просвітницької роботи.

    До участі у форумі були запрошені кращі спікери України: представники Асоціації індустрії гостинності України на чолі з головою Олександром Лієвим, радник першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга, відома телеведуча і актриса Ольга Фреймут, Дмитро  Борисов - відомий ресторатор, Дмитро Буланов — керівник та арт-директор проекту з розробки айдентики (комплексної візуалізації) туристичного бренду Запоріжжя, а також готельєри, представники найбільших авіакомпаній, всеукраїнських та міжнародних ЗМІ та інших впливових гравців туристичного ринку країни.

    Впродовж двох днів своїми враженнями та ідеями на форумі активно ділилися провідні фахівці та експерти з різних міст України. Серед тем обговорення важливе місце зайняли дискусії про розвиток туристичного бізнесу в Україні, інвестиційну привабливість регіонів, головні тренди у сфері туризму та багато іншого. Саме такі Туристичні форуми — це найкращі платформи, на яких народжуються нові тренди індустрії гостинності країни, ведуться гарячі обговорення проблем та знаходяться рішення! Туристичне майбутнє країни в наших руках!

 

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.