English French German Russian Ukrainian
Tools
Середа, 13 лист. 2019

Служба безпеки доби Гетьманщини

    11 жовтня 2017 року в палаці К. Розумовського відбулася презентація книг «На варті Батьківщини: безпековий вимір українського державотворення другої третини ХVІІІ століття» та «Києво-Печерська лавра у політико-правовій моделі Гетьманату за правління Кирила Розумовського». Книги видані у науковій серії «Світові традиції державного управління».

    У заході взяли участь автори цих книг - кандидат історичних наук, старший науковий співробітник  Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Володимир Омельчук, радник Голови СБУ та дослідник історії спецслужб Ярослав Антоняк. Процес творення спецслужб та кроки керівництва Служби щодо пошуку її історичних витоків у рамках програми заходу представив історик спецслужб, радник Голови СБУ, генерал-лейтенант Олександр Бєлов.

    На  презентації книг були присутні учні старших класів Батуринської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Григора Орлика на чолі з директором Олександром Шамрилом, колеги з Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.Лазаревського під керівництвом директора  Наталії  Верби, інтелігенція міста та наукові співробітники заповідника “Гетьманська столиця”. Представники всіх присутніх установ отримали в подарунок примірники книг з дарчими підписами авторів.

    В ході зустрічі досягнута домовленість про співпрацю у вивченні та представленні загалу історії формування Держави за Гетьманщини.

 

 
* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.