English French German Russian Ukrainian
Tools
Середа, 13 лист. 2019

В’ячеслав Кириленко у Батурині провів виїзне засідання Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання

    26 вересня 2017 року в Батурині відбулось виїзне засідання Міжвідомчої комісії з питань національно - патріотичного виховання під головуванням Віце-прем’єр-міністра  України  В’ячеслава Кириленка.  У засіданні взяли участь заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Сергієнко, заступник міністра молоді і спорту Олександр Ярема, представники міністерств, обласних держадміністрацій (відповідальні за національно-патріотичне виховання), громадських патріотичних організацій з усіх регіонів України.

    Відкриваючи засідання Міжвідомчої комісії, Віце-прем’єр-міністр наголосив: "Місце проведення обране не випадково, Батурин - це важливий об'єкт, який треба використовувати для патріотичного виховання молоді, це відбудований потужний історико-культурний центр. Варто пам’ятати трагічну історію Батурина, тим більше в умовах  російської агресії. Національно-патріотичне виховання  - це питання нацбезпеки  нашої країни".

    В своєму виступі генеральний директор Наталія Реброва  поділилась досвідом  національно-патріотичного виховання,  яке  проводить колектив Національного заповідника «Гетьманська столиця», основними дієвими напрямками  роботи, які  перевірені часом і відвідувачами.   Підтримку  присутніх отримала пропозиція про введення до державної шкільної програми та програм державних середніх спеціальних закладів  обов’язкового  відвідування   місць, пов`язаних з героїчними сторінками історії українського народу, які формують українця,  які формують патріота, таких як  Батурин.

    Всі зауважили, що Батуринський заповідник став прикладом як за короткий термін із селищного краєзнавчого музею стати надійним духовним щитом України на її східних теренах, вагомим музейним осередком України, важливим науковим осередком регіону та ведучим центром  з національно-патріотичного  виховання.

    Учасники засідання відвідали об’єкти Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» і були вражені історичним минулим Батурина та музеями закладу.

 


 

 
* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.