English French German Russian Ukrainian
Tools
Середа, 13 лист. 2019

Грандіозний виступ справжніх Козаків!

    Справжньою родзинкою Козацького свята в Батурині став виступ відомого українського гурту «Kozak System», який завітав до Гетьманської столиці завдяки підтримці Президента України Віктора Ющенка (2005-2010 рр.) та екс-губернатора Київської області Віри Ульянченко. Фронтмен гурту Іван Леньо зазначив : «На одній із дружніх зустрічей із Президентом ми багато говорили про Батурин… Він живе Батурином…  Для нього це дуже важлива сторінка історії».

    На батуринській сцені гурт «Kozak System» зарядив шаленим драйвом, розпалив вогонь та запалив серця  всієї публіки,  без перебільшення - від малого до старого! Виступ гурту не просто захопив, а пронизав душу, серце! Козаки,  дякуємо вам за  ваші щирі  українські душі, за неймовірно-неперевершену музику, за вашу шалену енергетику.  Ви надзвичайні! Kosak System the best!

    Та і Гетьманська столиця в свою чергу вразила Козаків - своєю історією, своїми Героями - Гетьманами, своїми пам’ятками та музеями.

    Щиро дякуємо Віктору Андрійовичу та Вірі Іванівні за всебічну підтримку Батурина впродовж  десятиліть.


  

 

 


* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.