English French German Russian Ukrainian
Tools
П'ятниця, 22 черв. 2018

На гостину до гетьманів!

    18 травня, до Міжнародного дня музеїв, сталася довгоочікувана подія -  в Гетьманському будинку на території Цитаделі Батуринської  фортеці  відкрито виставку “Ясновельможні гетьмани. Життя  для  України”!

   Вражають своєю реальністю воскові гетьмани, які будували цей будинок, жили тут і працювали - Дем’ян  Ігнатович, Іван  Мазепа та Пилип Орлик, повз  яких неможливо пройти байдужим. Загальна  мета виставки «Ясновельможні гетьмани. Життя для України» полягає в  інформуванні відвідувачів про долю та видатну роль в українській історії Дем’яна Ігнатовича, Івана Мазепи та Пилипа Орлика. Показано  устрій  Гетьманського будинку, як центру влади української козацької держави, як матеріального втілення діяльності гетьманів.  В рамках  досягнення  поставленої мети  в залах яскраво проілюстровано як атмосферу повсякденності гетьманської  резиденції, так і атмосферу урочистості.

    Воскові ж фігури гетьманів стали реальністю завдяки меценату, уродженцю м. Конотоп,  Євгену  Суру. Майстерно втілили  в життя постаті керманичів  української  козацької держави колектив художників Київського музею воскових  фігур під керівництвом Олексія Сажина, автор костюмів  - Руслан Прорва.

    Ласкаво просимо відвідати  виставку! Яскраві враження ГАРАНТУЄМО!

  

 

 


* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.