English French German Russian Ukrainian
Tools
П'ятниця, 22 черв. 2018

Перші дарунки 2017 року

   Батурин залишив незабутній слід у серці багатьох митців України. У січні 2017 року наш заповідник отримав у дар дві акварелі  київського  художника, заслуженого працівника культури України, члена Спілки кінематографістів України,  члена Спілки  художників України Віталія  Яська присвячених  Цитаделі  Батуринської фортеці.

    Віталій Ясько народився на  Вінниччині у 1948 році,  закінчив Одеське театрально-художнє училище, з 1968 року працював художником-постановником на кіностудії імені Олександра Довженка, з 1972  по 1997 рік  працював художником – постановником кіностудії «Укртелефільм». Художник працює в різних жанрах та техніках – олія, акварель, батік, олівець, перо, пастель. Він є художником-постановником близько 60-ти художніх та телевізійних фільмів, кліпів та реклами, активний учасник багатьох художніх виставок.

  Висловлюємо автору картин щиру подяку за подарунки, які прикрасять колекцію живопису заповідника «Гетьманська столиця» та щиро сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

 

 


* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.