English French German Russian Ukrainian
Tools
Середа, 22 січ. 2020

Оксамитовий сезон у Батурині

Багато хто з нас проводить свій вільний час непродуктивно. Для того, щоб урізноманітнити своє життя, приїздіть до Батурина та відвідайте родзинку НІКЗ «Гетьманська столиця» – привабливу відтворену Цитадель Батуринської фортеці. Тут працюють фахівці, які є патріотами своєї справи. Вони допоможуть відвідувачеві і в сонячний літній ранок, і в дощовий осінній день, і в казковий морозний надвечірок проникнутися духом захоплюючої історії гетьманського замку. Завітавши до нас, ви потрапите у епоху козацьких часів: побачите Гетьманський будинок, церкву Воскресіння Господнього, гармати, Скарбницю, криницю, оборонні дерев'яні укріплення, величні вежі, і звичайно, з висоти оглядового майданчика комплексу ви зможете вiдкрити для себе краєвиди річки Сейм. Вас неодмiнно вразять прекрасні пейзажі, які відкриються вашому оку, захопить краса природи, чисте повітря, доброзичлива атмосфера та охайність.

Також ви самостійно можете прогулятися мальовничим узбережжям річки.  I звичайно ж, жаркої літньої днини ви не зможете не зануритися у теплі, світлі й чисті води ріки та відпочити на теплому пісочку чи м’якому килимі запашних трав, які вкривають береги Сейму або ж наловити  батуринських раків.

Рiка Сейм, настільки швидкоплинна, що з її течією  не може позмагатись жодна рівнинна річка України. Свій початок вона бере  в  Курській області, а впадає в  Десну. Флора і фауна річки досить різноманітна. Тут мешкає багато видів риб: підуст, в'язь, жерех, лящ, щука, сом, короп, плітка, окунь, піскар, краснопірка, верховодка звичайна та карась. А  у високих берегах річки часто трапляються нірки берегових ластівок.

Протягом багатьох десятиліть приїздять сюди люди для відпочинку та оздоровлення. Пливуть по річці на байдарках та плотах туристичні групи. В цих мандрах вони відкривають для себе чарівний світ природи. Час ніби зупиняється… Плакучі верби ніби виростають з води, відбиваючись на поверхні річки,  гра світла й тіні - все чарує незабутньою красою.

Україна, дивовижна за красою країна, щедро обдарована природою та історією. І кожен куточок унікальний по-своєму.

Ми ж запрошуємо Вас до «Гетьманської столиці»!


* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.