English French German Russian Ukrainian
Tools
Неділя, 19 січ. 2020

"Квітка кохання" уже чекає на Вас!

У середині літа, серед прохолоди парку "Кочубеївський", у тіні монолітних велетнів дубів, білокорих берізок, кленів та лип чарує зір кущ "квітки кохання" –  рожевий садовий гібіскус (Hibiscus). Тільки біля Будинку Генерального судді В.Кочубея вже четвертий рік поспіль квіти гібіскуса ваблять та зачаровують екскурсантів та відвідувачів музею. Не пропустіть унікальної можливості помилуватися красою цьогорічного цвітіння єдиного куща цих квітів.

Гібіскус поєднує близько 250 видів рослин сімейства мальвових, що відрізняються ступенем махровості, розміром квітів та їх забарвленням. На своїй Батьківщині, в Китаї, цвіт гібіскуса відомий не тільки декоративними якостями, його широко використовують в народній медицині, а із квіткових пелюсток отримують фарбу для тканин, напоїв, волосся.

Вже на початку XIX століття квітка гібіскуса прикрашала деякі ботанічні сади Європи, підкоряючи своїх гостей пишним цвітінням. Він є символом острова Гаїті, тож місцеві дівчата прикрашають своє волосся яскравим цвітом, а за давніми звичаями Індії квіти гібіскуса вплітають у весільні вінки.

Мабуть не випадково ця дивовижна квітка знайшла прихисток на території парку "Кочубеївський", де під кронами вікових дубів зустрічалися закохані – гетьман  Іван Мазепа та  Мотрона Кочубей. З того часу минули століття, а закохані пари і сьогодні призначають побачення в цьому затишному куточку природи, а  особливо їх приваблює казковий цвіт гібіскусу, біля якого вони фотографуються на довгу пам'ять.

Запрошуємо відвідати мальовничий парк "Кочубеївський", помилуватися казковою  природою – екскурсія по парку зачарує вас!

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.