English French German Russian Ukrainian
Tools
Неділя, 29 бер. 2020

Полотно І. Вишнякова в палаці К. Розумовського

20 червня 2012р. експозицію палацу Кирила Розумовського поповнила картина «Портрет молодого чоловіка в камзолі шитому золотом».
З нагоди вшанування Кирила Розумовського як очільника Російської Академії наук ( в повноваження президента академії він вступив в червні 1746р. і перебував на цій посаді до квітня 1798р.) експозицію його палацу прикрасила картина «Портрет молодого чоловіка в камзолі шитому золотом» роботи знаменитого російського художника-портретиста Івана Вишнякова, яка датується 1750 р. Дане полотно люб’язно надано на експонування Львівською національною галереєю мистецтв.
Твори Івана Вишнякова є окрасою експозицій Державного Російського музею в м. Санкт-Петербург, Третьяковської галереї в м. Москва та інших відомих музеїв.
Шановні гості! Ви маєте унікальну можливість зустрітися з поглядом «Молодого чоловіка» І.Вишнякова, який неможливо забути!!! Ми чекаємо на вас в палаці Розумовського!

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.