English French German Russian Ukrainian
Tools
Середа, 20 лист. 2019

Батуринській сотні - 370

    В цьому році виповнюється 370 річниця з нагоди створення Батуринської козацької сотні, яка була створена під час визвольних змагань  під проводом Богдана Хмельницького у 1648 р. До цієї дати, з метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, працівниками Національного заповідника «Гетьманська столиця» було проведено ряд заходів.

    У вигляді  захопливої гри було проведено заняття з вихованцями ДНЗ «Віночок», до яких на гостину завітала науковий співробітник заповідника Наталія  Сушко. В приміщенні Батуринської міської бібліотеки старший науковий співробітник  Каріна Солдатова провела виховну годину «Вільні люди мали право», присвячену цій  визначній даті,  для учнів 6 класу Батуринської ЗОШ  І - ІІІ ступенів ім. Григора Орлика. Для закріплення знань учні розгадували кросворди, складали історичну карту-пазл та малювали герб Батурина.

    Діти із задоволенням та з завзяттям  приймали участь в заходах, а це доводить, що юні патріоти не байдужі до історичного минулого рідного краю і готові відкривати для себе незвідані сторінки історії Батурина.


  

 

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.