Вітаємо з Днем архітектури України!!!

Відповідно до указу Президента України № 456/95 від 17.06.1995 року щорічно у Всесвітній день архітектури 1 липня відзначається День архітектури України. Всесвітній день архітектури заснований Міжнародним союзом архітекторів в 1946 році, коли після Другої світової війни потрібно було піднімати з руїн міста, відновлювати підприємства, відтворювати пам'ятники архітектури.

Про сивий Батурин і його гетьманів написано багато. А сьогодні хочеться згадати архітекторів, які втілювали в життя задуми гетьманів своїм талантом та знаннями при розбудові Батурина.

Тест «Вітаємо з Днем архітектури України!!!»
  1. Хто був одним із перших відомих інженерів - архітекторів Батурина XVII століття ?
  2. Видатний архітектор, за проектом якого в 1799-1803 роках був зведений палацово – парковий ансамбль гетьмана Кирила Розумовського в Батурині.
  3. На якому з портретів зображено Чарльза Камерона?

  4. Який архітектор у 1911 – 1913 рр. за дорученням Академії мистецтв виконав проект першої реставрації палацово – паркового ансамблю Кирила Розумовського у Батурині?
  5. Хто з архітекторів Чернігівської області за вагомий особистий внесок у відродження Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» в м. Батурин в 2003-2009 рр. був удостоєний почесного звання «Народний архітектор України»?