English French German Russian Ukrainian
Tools
Четвер, 20 вер. 2018

З Вірою, Надією, Любов'ю

    Відомий журналіст Чернігівщини  Тетяна Миргородська зі  своїми однодумцями  організували та провели 30 вересня 2017 року в Чернігові  надзвичайно зворушливий, щирий, сповнений любові і патріотизму захід з пошанування  військових капеланів Чернігівщини, в день   однойменного свята Православної Церкви.

   Молитвою, яку  очолив архієпископ Чернігівській і Ніжинський Євстратій у співслужінні священиків Київського Патріархату  були вшановані всі загиблі Герої. Гідно і  піднесено йшла мова про живих героїв.  Особливо звучали  слова  на адресу капеланів від членів громадського об’єднання «Єдина родина Чернігівщини», які втратили на цій війні своїх рідних.

    Настоятель Свято-Покровської церкви Батурина митрофорний протоієрей отець  Роман  був нагороджений  за свій внесок у становлення капеланської служби України.

    Впевнені, що  унікальна ідея заходу стане доброю щорічною традицією, яка піде Україною і затвердить законодавчо  День Віри, Надії, Любові та матері їх Софії  - Днем  капелана України.


 

 
* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.