English French German Russian Ukrainian
Tools
Неділя, 20 трав. 2018

Знайомтесь - музей!

    Співробітники  Національного заповідника “Гетьманська столиця” постійно працюють над удосконаленням музейних дитячих програм,  які  розроблені  з урахуванням віку та інтересів дітей. Компанією однолітків чи з батьками та вчителями, їм завжди знайдеться чим зайнятись в оточенні предметів старовини та творів мистецтва давніх епох в  музейних об’єктах заповідника.

    Нещодавно  на екскурсію до Музею археології та Цитаделі Батуринської фортеці завітали маленькі батуринці — вихованці ДНЗ “Віночок”. Цього дня  дітки мали змогу ознайомитися з правилами поводження в музеї та привчитись до виконання основних правил музейного етикету. Після цього на них чекали цікаві екскурсії у формі казок та перегляд мультфільмів відповідної тематики.

    Подібні дитячі програми спрямовані, насамперед, для того, щоб кожна дитина набула не лише мистецького, а й загальнокультурного багажу знань та вмінь, разом з тим зацікавилась музеєм як місцем зустрічі з дивовижними предметами, захопливими історіями та яскравими особистостями минулого. Та попри цілу низку позитиву, найголовніше те, що досвідчені екскурсоводи заповідника розмовляють з дітьми їхньою мовою – просто, весело, доступно!

    Ми переконані, що дітлахи отримали багато позитивних вражень і надовго запам'ятають своє перше знайомство з музеєм.


  

 

 


* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.