English French German Russian Ukrainian
Tools
Неділя, 29 бер. 2020

Святий Миколай завітав на гостини!

    23 грудня  двері палацу гетьмана Кирила Розумовського були відкриті для найменших відвідувачів, які зібралися на науково-просвітницький захід «Ой, хто-хто Миколая любить?». Це свято вже п’ятий рік поспіль проводить Національний  заповідник  «Гетьманська столиця» для дітей працівників заповідника та дітей, батьки яких перебували в зоні АТО. За ці роки захід став  найбажанішим для дітлахів.

    Чудовому настрою сприяла  сама атмосфера палацу – святково прибрана Гетьманська зала, красуня ялинка  та перевтілені в казкових героїв працівники заповідника. Цьогоріч активну участь у проведенні свята взяли не тільки співробітники  заповідника, а й їхні діти. Так, ведучою, яка задавала тон всьому святу, була Вікторія Каширна; Янголом - Анастасія Лебідь. Майстерно перевтілились в образи працівники закладу: Оксінь Тетяна зіграла Бісика, Михайло Лебідь - Святого Миколая, в образ  гетьмана Кирила Розумовського- науковий співробітник Роман Лелюх. Гетьман звернувся до дітей з вітальним словом та розповів дітям про свято та зауважив, що на подарунки заслуговують лише чемні та слухняні дітки. За сценарієм, щоб побачити Св. Миколая, дітям довелося показати свою вправність, вміння та здібності: розв’язати завдання, відповісти на питання. В свою чергу, Св. Миколай приділив увагу кожній дитині, уважно вислухав, давав настанови та поради. Всі діти на святі отримали солодкі подарунки від Святого Миколая. Варто зазначити, що завдяки благодійній допомозі Валерія Давиденка солодощі отримали діти, батьки яких перебували в зоні АТО.

    За цікавими конкурсами і завданнями час пролетів надто швидко! Однак засмучуватися не варто, адже і гетьман, і Святий Миколай чекатимуть на всіх у наступному році!* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.