English French German Russian Ukrainian
Tools
Вівторок, 19 лист. 2019

Великому парому - великого плавання!

    11-12 червня цього року продовжилася робота проекту “Від партнерства місцевих музеїв до широкого транскордонного культурного співробітництва” в рамках Програми територіального співробітництва країн Східного партнерства  Білорусь-Україна. Цими днями в м. Чернігові відбувся музейний форум “Місцеві музеї: нові форми та інновації”. Цього разу представницька географія розширилась головно за рахунок представників Київщини та Львівщини. Музейний експерт, в.о. президента Українського комітету ІСОМ Зеновій Мазурик  озвучив своє дослідження на тему “Музейне транскордонне співробітництво: реалії, проблеми, перспективи”.  Серед спікерів на панельних виступах яскраво виокремлювалися директор Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана Ірина Ральченко, заступник директора з науково-методичної роботи Національного музею мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків Катерина Чуєва, директор Прилуцького краєзнавчого музею імені В.Маслова Тетяна Зоць та інші. Колеги щедро ділилися своїм досвідом втілення нових інтерактивних проектів, просування музейного продукту серед різних категорій відвідувачів, співпраці з місцевими громадами. Була присутня на форумі і невелика делегація від НІКЗ “Гетьманська столиця” на чолі з генеральним директором Наталією Ребровою. Від імені закладу поділилася досвідом  на тему “Національний історико-культурний заповідник “Гетьманська столиця” як містоутворюючий чинник м.Батурина” Наталія Сердюк.

    В програмі заходу були проведені екскурсії по місту Чернігову з відвідуванням монастирів та церков часів Київської Русі та козацько-гетьманської доби, Чернігівських музеїв - історичного імені В.Тарновського та художнього імені Г.Галагана.

    Сподіватимемося на матеріалізацію проекту у вигляді екскурсійних груп із дружньої нам Білорусі!


  

 

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.