English French German Russian Ukrainian
Tools
Субота, 18 лист. 2017

Запрошуємо на фестиваль!!!

    18 листопада 2017 року в гетьманській столиці Батурині відбудеться III Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Територія талантів – 2017». Фестиваль проводиться з метою виявлення найбільш талановитих і перспективних хореографічних колективів України та відкриття нових імен і талантів в галузі хореографічного мистецтва. Організатор проекту - танцювальний центр «Територія твого танцю» під керівництвом Ірини Баштан.

     Захід відбудеться за підтримки Батуринської міської ради та Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця»!

    В конкурсі візьмуть участь як аматорські, так і професійні хореографічні колективи, окремі виконавці, що представляють хореографію різних стилів і напрямів: сучасна хореографія; бальна хореографія; народна хореографія (традиційний народний танець); народно-сценічний танець, стилізація народного танцю; естрадна хореографія; хіп-хоп та вільна танцювальна категорія. Під час фестивалю учасникам буде запропоновано екскурсійну програму Гетьманським Батурином.

    Всіх бажаючих запрошуємо 18 листопада 2017 року о  10 годині до Батуринського будинку культури підтримати юних талантів у глядацькій залі! Вхід - безкоштовний!

    За довідками звертатися - Ірина Баштан 063 9903131, 097 873 56 98 Тетяна.

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.