English French German Russian Ukrainian
Tools
Субота, 29 лют. 2020

Запрошуємо до участі в конкурсі!


Юний друже! Із радістю повідомляємо, що Національний заповідник  «Гетьманська столиця» оголошує конкурс «Розум-фест», який присвячений 270-ій річниці з дня обрання Кирила Розумовського на гетьманство. Постать гетьмана асоціюється з відродженням гетьманської столиці Батурина. Адже з перших днів свого гетьманування Кирило Григорович переносить  гетьманську резиденцію до Батурина – міста, якому випала доля кілька десятиліть бути центром політичного та культурного життя Гетьманської України, столицею визначних державних керманичів Дем’яна Ігнатовича, Івана Самойловича, Івана Мазепи. Саме з Батурина Кирило Григорович  керував державою, зробивши спробу відродити Гетьманщину у повній її самостійності. Сьогодні, для кожного з нас, а особливо молодого покоління українців, гетьман Кирило Розумовський залишається взірцем відданості своїй справі і справжнім патріотом.

Не зволікай, долучайся до участі у конкурсі, і, можливо, ТИ відкриєш для всіх маловідомі сторінки нашої історії, зокрема Батурина гетьманського!

Прийом робіт для участі у конкурсі проводиться з 1 лютого 2020 року до 10 березня 2020 року. Оголошення результатів і нагородження переможців конкурсу «Розум-фест» відбудеться 18 березня 2020 року.

Контактна особа з організаційних питань стосовно участі у Конкурсі

Фурсова Юлія Володимирівна, тел.: 068-365-21-98, e-mail. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Затверджено

рішенням науково-методичної

ради № 1 від 15 січня 2020 р.


ПОЛОЖЕННЯ

про проведення конкурсу «Розум-фест»

 

1. Організатори та партнери

1.1. Організатором конкурсу «Розум-фест» (далі – Конкурс) виступає Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» (далі – Організатор).

1.2. Організатор Конкурсу може залучати до його проведення партнерів та меценатів.

2.  Мета і завдання

Метою проведення Конкурсу є виявлення обдарованих дітей та молоді, залучення їх до словесної творчості та мистецтва, формування творчої культури молодих українців, патріотичного виховання підростаючого покоління, збереження пам’яті про видатних  українських  гетьманів: Дем’яна Ігнатовича, Івана Самойловича, Івана Мазепи, Пилипа Орлика, Кирила  Розумовського та усвідомлення значення Батурина гетьманського в історії України.

 3. Умови і порядок проведення

3.1. Конкурс проводиться щорічно в І кварталі.

3.2. Конкурс розрахований для учнів загальноосвітніх шкіл та початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

3.3. Конкурс проходить:

у вікових  категоріях:

а) 8-12 років;

б) 13-18 років;

 

за номінаціями:

І  - «Слово»;

ІІ - «Декоративно-прикладне мистецтво»

3.4. Для участі у конкурсі потрібно надіслати:

-       заявку встановленого зразка (додається);

-       ксерокопію свідоцтва про народження.

3.5. Творчі роботи, які не відповідають тематиці Конкурсу, а також подані після встановленого Організатором терміну, до участі у Конкурсі не допускаються.

3.6. Творчі роботи учасників не рецензуються і не повертаються.

3.7. Автор повинен презентувати свою творчу роботу конкурсному журі.

3.8. Погоджуючись на участь у Конкурсі, батьки учасників підтверджують свою згоду на здійснення організаторами Конкурсу (його уповноваженими представниками) і/або третіми особам за завданням організаторів збору, обробки, зберігання, використання, розповсюдження з метою проведення конкурсу отриманих від учасників даних, з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження відповідно до Закону України від 01.06.2010 №2297-VI «Про захист персональних даних».

3.9. Організатори Конкурсу беруть на себе зобов'язання по завершенню заходу оприлюднити творчі роботи учасників (шляхом публікацій, організацій виставок тощо).

3.10. Творчі роботи для участі у Конкурсі передаються особисто, через уповноважених осіб, поштою чи кур’єрською службою. Роботи в номінації «Слово» обов'язково надають і в електронному вигляді за адресою: вул. Набережна 1, м. Батурин, Бахмацький район, Чернігівська обл., 16512 (з поміткою «Розум-фест», або ж на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; тел. (04635) 48651.

4. Номінації Конкурсу

4.1. Номінація  «Слово»:

4.1.1. До участі у Конкурсі допускаються літературні твори: поезія, проза тощо, які стосуються тематики Конкурсу, написані українською мовою, які раніше не друкувались, не розповсюджувались будь-яким чином, права на які не  були передані третім особам.

4.1.2. Творча робота має бути надрукована шрифтом Time New Roman текстового редактору Word, розмір 14, на одному боці аркуша формату А4 з міжрядковим інтервалом 1,5. Обсяг творчої роботи: до 2 друкованих сторінок формату А4.

4.1.3. Обмежень щодо жанру, стилю та кількості поданих робіт немає.

4.2. Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»:

4.2.1. До участі у Конкурсі допускаються твори декоративно-прикладного мистецтва: образотворче мистецтво (графіка, живопис, скульптура, архітектура, декоративне і прикладне мистецтво, дизайн), а також твори народного мистецтва образотворчого і прикладного характеру, які відповідають тематиці Конкурсу.

 

 5. Керівництво Конкурсом

5.1. Організатор Конкурсу здійснює комплекс заходів, пов’язаних із його організацією та проведенням, а також визначає склад журі, у разі потреби вносить корективи та змінює формат проведення  заходу.

 

6. Визначення та нагородження переможців і учасників Конкурсу

6.1. Остаточне визначення переможців відбувається колегіально конкурсним журі. Підсумки Конкурсу підводяться окремо у кожній віковій категорії.

6.2. Журі оцінює творчі роботи та їх презентацію конкурсантами.

6.3. Організатором Конкурсу передбачені І, ІІ, ІІІ призові місця та Гран-прі у двох  номінаціях.

6.4. Рішення журі Конкурсу є остаточним і перегляду не підлягає.

 7. Фінансові умови Конкурсу

7.1. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами лауреатів і грошовою премією.

7.2. Учасники Конкурсу нагороджуються дипломами.

7.3. Оплата проживання, харчування, проїзду учасників та супроводжуючих осіб здійснюється за їх власний рахунок або за кошти організацій, що їх відряджають.

7.4. Фінансування заходу здійснюється за рахунок бюджетних та позабюджетних коштів, не заборонених чинним законодавством.

8. Строки та місце проведення Конкурсу

8.1. Оголошення результатів і нагородження  переможців конкурсу «Розум-фест» відбувається щорічно 18 березня (у день народження гетьмана України Кирила Розумовського) на базі Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» у палаці гетьмана Кирила Розумовського, за адресою: м. Батурин, вул. Набережна, 1.

8.2. Авторів поданих творчих робіт, які відповідають тематиці Конкурсу, завчасно запрошують для відзначення та нагородження.

 

 

Заявка[1]

на участь у конкурсі «Розум-фест»

 

Назва творчої роботи:_______________________________________________

 

Тип літературного твору / Техніка виконання _________________________

___________________________________________________________________

Номінація:_________________________________________________________

 

Прізвище:__________________________________________________________

Ім'я:_______________________________________________________________

По батькові________________________________________________________

Число, місяць, рік народження_______________________________________

Клас_______________________________________________________________

Найменування навчального закладу ______________________________

___________________________________________________________________

Контактна інформація:

адреса _______________________________________________________________________

телефон ________________________________________________________

 


 

+ Ксерокопія свідоцтва про народження

 

 

 

 [1] Заявка має містити точну інформацію! Подавши заявку на участь, особи, вказані в ній, тим самим дають згоду на обробку персональних даних згідно з чинним законодавством України, а також підтверджують свою згоду з умовами конкурсу.

 

 

 

 

 

 


  

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.