English French German Russian Ukrainian
Tools
Неділя, 17 лют. 2019

Запрошуємо до участі в конкурсі!


Ти творчий та креативний,  генеруєш нові та цікаві ідеї,  вмієш доводити справу до успішного завершення? Тож Національний історико-культурний заповідник  «Гетьманська столиця» запрошує  до участі в конкурсі  «Розум-фест».

Цьогорічний «Розум-фест»  присвячений 350-й річниці з дня започаткування гетьманської резиденції у місті Батурині та внеску гетьмана Кирила Розумовського у розбудову Гетьманщини. Батурин займає особливе місце серед гетьманських резиденцій, адже гідно виконував специфічні столичні функції Козацької держави найдовше – 53 роки! Саме з Батурином пов'язані імена видатних керманичів гетьманської держави: Дем'яна Ігнатовича, Івана Самойловича, Івана Мазепи, Пилипа Орлика, Кирила Розумовського. Упродовж останніх 350 років вітчизняної історії саме Батурин є символом нашої сили, боротьби, прагнення до волі української нації.

Прийом робіт для участі в конкурсі  проводиться з 1 лютого 2019 року до 10 березня 2019 року. Оголошення результатів і нагородження  переможців конкурсу «Розум-фест» відбудеться 18 березня 2019 року.


Детальна інформація щодо проведення конкурсу та заявка на участь надані у Положенні конкурсу.

 

Контактна особа з організаційних питань стосовно участі у Конкурсі - Фурсова Юлія Володимирівна, тел.: (068) 365-21-98 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Чекаємо на ваші роботи!!!ПОЛОЖЕННЯ

про проведення конкурсу «Розум-фест» 2019 р.

 

1. Організатори та партнери

1.1. Організатором конкурсу «Розум-фест» (далі Конкурс) виступає Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» (далі Організатор).

1.2. Організатор Конкурсу може залучати до його проведення партнерів та меценатів.

2.  Мета і завдання

Метою проведення Конкурсу є виявлення обдарованих дітей та молоді, залучення їх до словесної творчості та мистецтва, формування творчої культури молодих українців, збереження пам’яті про видатного українського гетьмана К. Розумовського, вивчення історії рідного краю.

 

3. Умови і порядок проведення

3.1. Конкурс проводиться з 1 лютого 2019 року  до 10 березня 2019 року включно.

3.2. Конкурс проводиться для учнів загальноосвітніх шкіл та початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

3.3. Конкурс проходить:

у віковій  категорії:

від 11 до 17 років,

за номінаціями:

І  - «Слово»;

ІІ - «Пластичне мистецтво».

3.4. Конкурс «Розум-фест», присвячений 350-й річниці з дня започаткування гетьманської резиденції у місті Батурині та внеску гетьмана Кирила Розумовського у розбудову Гетьманщини. Батурин займає особливе місце серед гетьманських резиденцій, адже гідно виконував специфічні столичні функції Козацької держави найдовше – 53 роки! Саме з Батурином пов'язані імена видатних керманичів гетьманської держави: Дем'яна Ігнатовича, Івана Самойловича, Івана Мазепи, Пилипа Орлика, Кирила Розумовського. Упродовж останніх 350 років вітчизняної історії саме Батурин є символом нашої сили, боротьби, прагнення до волі української нації.

3.5. Творчі роботи, які не відповідають тематиці Конкурсу, а також подані після встановленого Організатором строку, до участі в Конкурсі не допускаються.

3.6. Бажаючі взяти участь у Конкурсі, до творчих робіт додають заявку встановленого зразка.

3.7. Творчі роботи учасників не рецензуються і не повертаються.

3.8. Погоджуючись на участь у Конкурсі, батьки учасників  підтверджують свою згоду на здійснення організаторами конкурсу (його уповноваженими представниками) і/або третіми особам за завданням організаторів збору, обробки, зберігання, використання, розповсюдження в цілях проведення конкурсу отриманих від учасників даних, з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження у відповідності до Закону України від 01.06.2010 №2297-VI «Про захист персональних даних».

3.9. Організатори Конкурсу беруть на себе обов'язок по завершенню заходу оприлюднити творчі роботи учасників (шляхом  публікацій, організацій виставок, тощо).

3.10. Творчі роботи для участі в Конкурсі передаються особисто, через уповноважених осіб, поштою чи кур’єрською службою за адресою:  вул.  Гетьманська 74,  м. Батурин, Бахмацький  район, Чернігівська обл., 16512 (з поміткою Розум-фест, або ж на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду тел. (04635) 48651,  до 10.03.2019 року.

4. Номінації Конкурсу

4.1. Номінація  «Слово»:

4.1.1. До участі в Конкурсі допускаються літературні твори: поезія, проза тощо   на тему: «350-річчя започаткування гетьманської резиденції в Батурині та внесок гетьмана Кирила Розумовського у розбудову Гетьманщини»,   написані українською мовою, які раніше не друкувались, не розповсюджувались будь-яким чином, і права на які не  були передані третім особам.

4.1.2. Творча робота має бути надрукована шрифтом Time New Roman текстового редактору Word розміром 14 на одному боці аркуша формату А4 з міжрядковим інтервалом 1,5. Обсяг творчої роботи: до 2 друкованих сторінок формату А4.

4.1.3. Обмежень щодо жанру, стилю та кількості поданих робіт не має.

4.2. Номінація  «Пластичне мистецтво»:

4.2.1. До участі в Конкурсі допускаються твори пластичного мистецтва: образотворче мистецтво (графіка, живопис, скульптура, архітектура, декоративне і прикладне мистецтво, дизайн), а також твори народного мистецтва образотворчого і прикладного характеру.

4.2.2. Конкурсні роботи мають стосуватися теми: «350-річчя започаткування гетьманської резиденції в Батурині та внеску гетьмана Кирила Розумовського у розбудову Гетьманщини».

5. Керівництво заходом

Організатор Конкурсу здійснює комплекс заходів, пов’язаних з його організацією та проведенням,  а також визначає склад журі, в разі потреби вносить корективи та змінює формат проведення  заходу.

6. Визначення та нагородження переможців і учасників Конкурсу

6.1. Остаточне визначення переможців відбудеться колегіально конкурсним журі.

6.2. Організатором Конкурсу передбачені І, ІІ та ІІІ призові місця в двох  номінаціях.

6.3. Рішення журі Конкурсу є остаточним і перегляду не підлягає.

 7. Фінансові умови

7.1. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами лауреатів і  грошовою премією.

7.2. Учасники Конкурсу нагороджуються дипломами та подарунками.

7.3. Оплата проживання, харчування, проїзду учасників та супроводжуючих осіб здійснюється за їх власний рахунок або за кошти організацій, що їх відряджають.

8. Строки та місце проведення фестивалю-конкурсу

8.1. Прийом робіт для участі в конкурсі  проводиться з 1 лютого 2019 року до 10 березня 2019 року.

8.2. Оголошення результатів і нагородження  переможців конкурсу «Розум-фест» відбудеться 18 березня 2019 року в палаці  Кирила Розумовського, за адресою: м. Батурин, вул. Набережна, 1.

8.3. Автори поданих творчих робіт, які відповідають тематиці Конкурсу, будуть завчасно запрошені для відзначення та нагородження до палацу К. Розумовського, що відбудеться 18 березня 2019 р.

Контактна особа з організаційних питань стосовно участі у Конкурсі - завідувач відділу Палац гетьмана Кирила Розумовського, Фурсова Юлія Володимирівна,  тел.: (068)365-21-98.

 


 

Заявка[1]

на участь у конкурсі «Розум-фест»

 

Назва творчої роботи:_______________________________________________

 

Тип літературного твору / Техніка виконання _________________________

___________________________________________________________________

Номінація:_________________________________________________________

 

Прізвище:__________________________________________________________

Ім'я:_______________________________________________________________

По батькові________________________________________________________

Число, місяць, рік народження_______________________________________

Клас_______________________________________________________________

Найменування навчального закладу ______________________________

___________________________________________________________________

Контактна інформація:

адреса _______________________________________________________________________

телефон ________________________________________________________

 [1] Заявка має містити точну інформацію! Подавши заявку на участь, особи, вказані в ній, тим самим дають згоду на обробку персональних даних, згідно чинного законодавства України, а також підтверджують свою згоду з умовами конкурсу.

 

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.