English French German Russian Ukrainian
Tools
Субота, 07 груд. 2019
Україна Гетьманська в образах сучасних українських художників. – Чернігів, 2011. – 52 с., 51 іл. – Серія: «Колекція Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

Фотоальбом-каталог «Україна Гетьманська» - це перша цілеспрямована спроба представити загалу фондову колекцію Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», який започатковує серію каталогів фондового зібрання. Пропонована праця підготовлена з метою популяризації фондової колекції НІКЗ «Гетьманська столиця» - друковане видання «відкриває двері» для широкого використання музейного фонду.

Видання – це подяка всім, хто впродовж сімнадцяти років разом із колективом «Гетьманської столиці» формував колекцію, яка є важливим джерелом з ілюстрованої історії України доби Гетьманщини. Ми свідомо зупинили свій вибір на історичному живописі, графіці, скульптурі. Для створення каталогу нами було відібрано 32 живописних полотна, 13 графічних робіт та 6 скульптур видатних і відомих майстрів старшого покоління й молодих талановитих митців з усіх регіонів України.

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.