English French German Russian Ukrainian
Tools
Неділя, 29 бер. 2020

Відділ фондів

Контактна інформація:
вул. Гетьманська, 74,
Тел. (04635) 48-2-43
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду t

    Відділ створений 1 січня 1998 р. На сьогодні у відділі фондів працює шість чоловік – головний зберігач фондів, три  зберігачі фондів і два художники-реставратори ІІІ кваліфікаційної категорії. Працівники відділу підтримують тісні зв’язки з колегами з  інших музеїв та заповідників, приватними колекціонерами. Щороку приймають участь у семінарах та конференціях, які проводяться на базі Національного науково – дослідного реставраційного центру України, в музеях і заповідниках України.

 Відділ забезпечує:

  • проведення робіт з обліку музейних фондів у встановленому законодавством порядку;
  • організацію належних умов зберігання музейних фондів та забезпечення проведення необхідних профілактичних і реставраційних робіт;
  • створення умов для ознайомлення громадськості з фондами і введення їх в науковий обіг шляхом відкритого експонування, створення картотек, каталогів,  тощо;
  • підготовку музейних предметів для участі у тимчасових виставках в Україні та за її межами, а також приймає на тимчасове користування з інших музеїв та організацій музейні предмети для експонування в виставкових залах заповідника.

 

* Шановні відвідувачі сайту! Наш сайт перекладається автоматичним перекладачем. Вибачте за неточності в перекладі іноземними мовами.